Google da ilk sayfada çıkmak 1. sıraya çıkmak birinci sıraya çıkmak ilk sayfada çıkmak ön sıraya çıkmak birinci sıraya yükseltme ilk sıra ilk sayfa üst sıralara yükselmek

Her site sahibinin istediği şeydir kendisi için önemli olan arama motorunda üst sırada olmak. Site sahiplerinden %99 unun ortak isteği de google arama motorunda başarılı olmaktır.

Yükseltme Nasıl Yapılır ?

1 - Hazırlık Aşaması : Öncelikle sitenizin hangi kelimelerde başarılı olmasını istediğine karar verip bir kelime ve içerik haritası oluşturmanız gerekmektedir. Bu şekilde sizinle alakalı olmayan kategorilerde de yarışmak zorunda kalmazsınız. Sayfa içeriklerinizi kelime haritanıza göre oluşturursanız bir çok gereksiz çalışmayı da yapmak zorunda kalmaz yükselme için geçecek süreyi de daha aza çekmiş olursunuz.

2 - Düzenleme ve Analiz Aşaması : Yükselme işi şans eseri işlemler topluluğu değildir. Arama motorları sıralamaları belirlemek için kurallar koyar ve site sahiplerinden bu kurallara uymalarını ister. Sitenizin altyapısını yükselmesini istediğiniz arama motorunun kurallarına göre yapılandırılması ile; düzensiz, zamansız , hedefsiz ve nereye ne zaman yükseleceği belli olmayan bir halden çıkarırsınız. Kelimelerinizi sitenize yerleştirirken de arama motoru kurallarına göre sitenize yerleştirmeniz Daha belirgin bir kelime hedef zaman çizgisine girmenizi sağlar.

3 - Puan Toplama : Hazırlık aşaması ve alt yapısı tamamlanmış bir site artık hızlı bir şekilde yükselmeye hazır hale gelmiştir. Yükselme işlemini hızlandırmanın yolu sitenizin değerini artıracak sistemlerden yardım alarak sağlanır.

Puan Toplama İşlemleri

  • Domain Puanı Toplama
  • Sayfa Puanı Toplama
  • Kelime Puanı Toplama
  • Sosyal Medya Puanı Toplama
  • Ziyaretçi Puanı Toplama
  • BackLink Puanı Toplama