Kayıt Dizinleri ve Sorgu Dizinleri

Web sitenizin domain puanını artırmak için uygulanan SORGU DİZİNLERİ, Doğal yollardan Sayfa değerini artıran KAYIT DİZİNLERİ.

Sorgu dizinleri ülke ve/veya dünya genelindeki siteler hakkında bilgi toplayıp bu bilgileri backlink paylaşımı şeklinde yayınlayan sitelerdir. Aynı şekilde kayıt dizinleri de buna benzer bir işlem yapar fakat kayıt dizinlerinde işlemler manuel olarak yapılmaktadır. Bu iki sistemin de faydası aynıdır. Sitenizin daha çok yerde tanıtılarak sitenize link paylaşımı vermesidir. Bu şeklilde siteniz dizinlerden gelen puanlarla değerini artırmaktadır.

Sorgu dizinlerine eklenen siteler pagerank veya mozrank değeri çok olan sitelere veya sayfalara eklenen kadar puan kazandırmaz fakat zamanla sayı çokluğu ile sitenize hatırı sayılır puanlar gönderir. Bu sitelerin bir çoğu ücretsizdir manuel olarak yıl boyunca her gün bir kaçına kayıt yapabilirsiniz veya ücretli ve ücretsiz karma şekilde olan toplamda 500.000 i geçen sayıda otomatik sorgu ve kayıt dizin hizmetimizden faydalanıp zamandan kar elde edebilirsiniz.

Sorgu dizini hizmetimiz 10.000 den 575.000 e kadar seçeceğiniz ölçüde paket olarak fiyatlandırılmaktadır. Siteniz için en uygun paketi rakip ve site analiziniz ardından belirleyelim ve uygulayalım.

Dizin Kayıt İşlemleri