Anahtar Kelime ile Başlayan Domain

Tarih : 2019-10-01 - Son Ziyaret : 2022-05-21 18:00:27

Domain Alırken Anahtar Kelime ile Başlaması yani kelimeniz ile ilgili bir domain almanız zor olduğu için kelimeye ek yapmanız anlamında çözüm bulmak

Anahtar Kelime ile Başlayan Domain

Domain Alırken Anahtar Kelime ile Başlaması

1724

Anahtar Kelime ile Başlayan Domain

Domain Alırken Anahtar Kelime ile Başlaması konusu nedir ? ne kadar önemlidir ? sitenizi yükseltirken size ne kadar faydası olur ? Google avantajları nelerdir gibi konularda bilgi vermeye çalışacağız.

Anahtar Kelime ile Başlayan Domain Bu yazıyı okumadan önce Domain ile ilgili diğer yazılarımızı okumanız konuyu daha iyi kavramanıza yardımcı olabilir. Domain konusu diğer konular gibi şart olarak değil ek puan olarak fayda sağlayan konulardan biridir. Domain Authority değeri siteniz için önemli kelimeniz ile başlayan domain sahibi olmanız bir taşla iki kuş vurmada yardımcı olur. Topladığınız domain puanları aynı kelimede oranlanmış sayfanıza da değer kazandıracağı için sonuç almada sitenize artı değer kazandırmaya yardımcı olur. Konuyu özetlersek kullandığınız domain her kelimenizi içermek zorunda değil örneğin abc. com isminde siteniz varsa otomobil kelimesinde de yükselebilir otomobilabc . com isminde alan adına sahipseniz otomobil kelimesinde yükselebilir Aradaki farkı etkileyen en önemli konu sitenizi nasıl yapılandırdığınız ve puan toplama sisteminizdir.
Diğer puan konuları gibi google da ilk sırada çıkmak için sadece bir konuyu çözmeniz yeterli değildir. En önemli anahtar kelimeniz ile başlayan bir domain zorunluluk değildir diğer işlemleri doğru yaparsanız size artı puan kazandıracak bir etkendir.

Domain Alırken Anahtar Kelime ile Başlaması, Anahtar Kelime ile Başlayan Domain, keyword domain, kelimeli domain, anahtar kelimeli domain, domain alırken dikkat edilmesi gerekenler, google da ilk sırada çıkmak için domain kuralları, google yükseltme,