FER GRUP BİLİŞİM olarak sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti vermek için çalışnaktayız. Tüm dikkatimizi web sitelerinin en hızlı şekilde yükseltmesi üzerine yoğunlaştırdık. Web siteniz varsa en uygun hale getirerek, web siteniz yoksa en uygun şekilde çözerek hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmanız için çalışmalarımı sürdürmekteyiz.

Siteyukseltme : 22.05.2022

Site Yükseltme Hizmetleri Google SEO Uzmanı

Web Sitesi Temsilciliği Hizmetleri

Ulaşılabilir ve Hızlı : Web sitenizi ALTYAPI , İÇERİK ve BAĞLANTI bakımından ulaşılabilir ve hızlı çalışır şekilde olmasını sağlıyoruz.

Özgün ve Güncel İçerik : Web sitenizin içeriğini özgün içerikli ve sürekli güncel tutuyoruz.

Güçlü Tasarım : Web sitenizin tasarımını dikkat çekici anlaşılır ve güvenilir hale getiriyoruz.

iletişim ve paylaşım : Web sitenizin interaktif olmasını ve kullanıcılar arasında paylaşılabilir olmasında yardımcı oluyoruz.

Güvenli Altyapı : Web sitenizin kaliteli ve güvenli site olması için çalışmalar yapıyoruz.

Ölçüm ve Analiz : Sürekli ölçüm ve analizler yapıyoruz. İnternet Teknolojilerinin gelişimini takip edip güncel ve hızlı bir şekilde uygulayan , hedeflerinize ulaşmada zorluk çıkarmayan bir web sitesine sahip olmanız için çalışıyoruz.


Proje & Planlama

Web sitesi açmayı düşünüyorsanız, hedeflerinizi belirlemede yardımcı olup en hızlı ve uygun şekilde ulaşmanız için strateji oluşturuyoruz.

Web Siteniz Yoksa

Web projenize en uygun çözümleri sunup; Yazılım, Tasarım, SEO, Sosyal Medya, Hit, Backlink, Özgün İçerik ve Yükseltme hizmetleri sunuyoruz.

Web Siteniz Varsa

Web siteniz varsa Analiz edip SEO açısından eksiklerini tespit edip tamamlamanızda yardımcı oluyoruz. Hedeflerinize ulaşmanızla aranızdaki engelleri kaldırıyoruz.


Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri

Web sitenizi en uygun altyapıya özel hazırlayıp sunmak bizim işimiz.

Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri Sizlere estetik bir görünüme sahip Arama Motoru Optimizasyonu en iyi şekilde yapılmış aynı zamanda AMP uyumlu, Özgün ve spesifik çalışma ile doğru bir etkileşim sağlayan , ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir web sitesi sizi bir adım öne taşır. Anlaşılabilir bir içerik sergileme ile müşterilerinize ve ziyaretçilerinize ihtiyaçlarını karşılamada yeterliliğinizi anlatmanın yanı sıra iç ve dış bağlantılarla sürekli yükselen güçlü bir web sitesi hazırlayalım.


SEO Danışmanlığı Hizmeti

Seo Uzmanlarımız sizin için çalışıyor

SEO Danışmanlığı Hizmeti Seo uzmanı tarafından profesyonel olarak yapılan arama motoru optimizasyonu google ve diğer arama motorlarında iyi sıralama kazandırır ve seo danışmanlık hizmeti aldığınızda web sitenizin kalıcı ve organik ziyaretçi sayısı artar. Web sitenizden en fazla performansı alabilmeniz için doğru bir yapılandırmaya ve bir seo uzmanına ihtiyaç duyarsınız. İşte bu durumda seo uzmanlarımız sizlere en güncel seo yapılandırma analiz ve düzenlemeyi yapmak için devreye girer. Sizin ve rakiplerinizin sitelerini analiz edip, sizin için önemli kelimelerde en hızlı ve güvenilir şekilde yükselmeniz için çalışma planı hazırlayıp yükselmenizi sağlar.


Organik Ziyaretçi Hizmeti

Türkiye Organik Ziyaretçi ve Tekil Hit Hizmetleri

Türkiye Organik Ziyaretçi ve Tekil Hit Hizmetleri Web sitenizin daha hızlı indexlenip alexa gibi sıralama sitelerinde yükselmesini sağlayan bunun sonucunda da kelimelerde yükselmenizi sağlayan organik ziyaretçi sistemlerimiz ile sitenizin daha hızlı bir şekilde dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Diğer ziyaret sistemlerinden farklı olarak Ziyaretçiler sitenizde 5 - 20 dk arasında kalsın ve 5- 10 sayfa gezsin. Referans sitelerden, Sosyal medyadan, arama motorlarından ve Doğrudan gelen ziyaretçiler telefon tablet ve masa üstü aracıları ile giriş yaparlar. Böylece bir sistemle bir çok ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.


Sorgu Dizin ve Hedefli Organik Backlink

Bulunduğunuz sektörde güven kazanmış Kaliteli Dizin ve Organik Backlink ler ile değerlerinizi artıralım ( DA - PA )

Sorgu Dizin ve Hedefli Organik Backlink Web siteniz için önemli konulardan biri de diğer sitelerden gelen bağlantılardır. Bu konu biraz teknik bilgi ve dikkat gerektiren bir konudur. rastgele sitelerden backlink almak sizi ileri değil geri götürür. Gerek Domain gerek se Sayfa Değerinizin artması için konusunda uzman ekibimiz ile sizlere en uygun puan toplama sistemini oluşturalım. Aynı zamanda kelime hedefli çalışmalar ile sayfanızda oranlanmış kelimenin hızlı bir şekilde yükselmesini sağlayalım.


Sayfa Yükseltme Hizmeti

Sayfa Yükseltme hizmeti ile ( PA ) değerlerinizi artırın

Sayfa Yükseltme Hizmeti Kelimenizin yükselmesi için domain puanından sonra ilk sırada gelen sayfa değerinizin yüksek olmasıdır. Sayfa değeriniz ne kadar yüksek olursa kelimeye aktarılan puan o kadar fazla olur. Sayfa yükseltme hizmetimiz ile bu sorunu da çözüyoruz. Sayfa yükseltme hizmetimiz seo danışmanlığını yaptığımız sitelere özel bir hizmettir. Kelimelerinizin yükselmesi için gerekli altyapıyı sağlar ve puan yönlendirmesini sağlar. Sayfa yükseltme hizmeti en kısa sürede sonuç almanız için hazırlanmış özel bir alt yapı hizmetidir.


Kelime Yükseltme Hizmeti

Önemli Kelimelerde Daha Hızlı Yükselmenizi sağlayan Hızlı Kelime Yükseltme Hizmeti

Kelime Yükseltme Hizmeti Kelime yükseltme işlemimiz ile 570 arama motoru ve bunlara bağlı mobil arama motorlarında daha hızlı puan toplamanızı sağlayan kelime yükseltme hizmetimiz ile hızlı sonuçlara hazır olun. Alt yapısı ve puan sistemi tarafımızdan hazırlanmış web sitelerine özel bu çalışmamız istediğiniz kelime de en hızlı şekilde yükselmeniz için hazırlanmıştır. Hızlı kelime yükseltme işlemleri seo uyumlu ve puan sisteminde eksikleri tamamlanmış sitelerde 1 hafta içinde adım adım hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar.


Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hesaplarınızı canlandıralım

Sosyal Medya Hizmetleri Sosyal medya hesaplarının canlılığı siteniz için önemli konuların başında gelir. Güncel ve etkileşimi olmayan sosyal medya hesaplarınızı içerik ve takipçi sahibi yapalım. Facebook , twitter, youtube, pinterest, instagram, linkedin gibi bir çok sosyal medya hesabı için takipçi ziyaret ve içerik paylaşım hizmetimiz ile sosyal medya hesaplarınızı siteniz ve işletmeniz için en sağlıklı ve faydalı hale getirelim. Web siteniz ile sosyal medya hesaplarınız arasındaki etkileşimi, sitenize en hızlı ve etkili sonuç verecek hale getirelim.


SEO Uyumlu Makale ve İçerik

SEO uyumlu makale ve içerik hizmetleri ile web sitenizin kalitesini artıralım

SEO Uyumlu Makale ve İçerik Daha önceden var olan rakiplerinizden hariç her gün yüzlerce yeni web sitesi sitenize rakip olarak internette yerini alıyor. Sitenizi rakiplerinizden daha kaliteli hale getirmek yapmanız gereken en önemli adımlardan birisidir. İçeriklerinizin kaliteli olması ve yazım tekniklerine uygun olarak hazırlanması kadar, sitenizdeki yerleşimi de bir o kadar önemlidir. Bu iki konu bir araya gelmez ise istediğiniz sonucu almanız gerekenden daha çok zaman alacaktır, hatta beklide bu yüzden bile rakiplerinizden geride kalabilirsiniz.