Organik Ziyaretçi nedir ?

Doğal yollardan yani arama motorları , farklı bir siteye verdiğiniz reklam linkleri, mobil uygulamalar, sosyal medya paylaşım linkleri vs.. sitenize giren kullanıcılardır.

Siteyukseltme : 22.05.2022

Organik Ziyaretçi Tekil Hit Satın al

Organik Ziyaretçi siteyi yükseltir mi ?

Evet sitenize doğal yollardan giren Ziyaretçiler arama motorları ve sıralama takip siteleri için önemli bir kriterdir. Bu sayede sitenizin kullanıcılar için ne kadar değerli olduğu ile ilgili fikir sahibi olurlar.

Satın alınan Ziyaretçi trafiği işe yarar mı ?

Bu konu tamamı ile aldığınız trafiğin organik Ziyaretçi davranışlarına ne kadar çok benzediği ile ilgili bir durumdur.Arama motorları veya analiz takip siteleri giren Ziyaretçi davranışları ile aşırı derece de ilgilidir. Bunun sebebi gerçek Ziyaretçi ile doğal olmayan ziyaretleri ayırt edebilmek içindir. Bu konuda sürekli kendilerini geliştirir ve sistemlerini durmadan yenilerler. Aldığınız trafik organik olmayan özellikler sergiliyorsa sobelendiniz demektir.

Sorgu Trafiğini ele alalım : Arama motoru google dan örnek verelim. Hit programları ile kelimenizin google da aratılarak girdiği bir ziyaret satın alırsanız en fazla analystic sonuçlarında sitenize giriş yapıldığını görürsünüz. Google bu konuda kendini aşırı geliştirdi ve kendi arama motoru üzerinden giren Ziyaretçilerin her birine kendine özgü bir ID yani numara verdi. Bu numaraları da tabiki rastgere oluşturdu.

Aramayı yapan kişinin ID numarasını da siteye giriş yapıldığında kendi veritabanına kaydetti. kendinde bulunan ID ile ziyaret edenin ID numarası birbirini tutarsa o ziyareti ORGANİK ARAMA olarak saydı. İki konu arasındaki farkı görmek isterseniz o şekilde bir paket aldığınız da analystic kelime aramaları sonuçları ile webmaster tools search sonuçlarını karşılaştırın. Birbirinden çok farklı olduğunu görürsünüz.

Yani ne şekilde olursa olsun analystic ile kelimenizin gerçek sorgu ziyatetçisi arasında fark olacaktır. Çünki sistemin tamanına kendileri müdahale edebiliyorlar.

Tavsiyemiz kelime aramaları yaptıran hiç bir sistem kullanmamanızdır. Çünki bu konu çözülmesi çok zahmetli bir konudur.

Kelime Arama trafiği hizmetimiz mevcut fakat kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir trafik çeşididir. İllaki kullanmak istiyorum diyene de yapabileceğimiz bir şey yok. İsteyene google dan kelime ile trafik gönderebiliriz.

Arama trafiği en önemli konu olsa da diğer özellikler sayesinde ziyaret çeşitliliği sağlanıp sitenizin sıralamada yükselmesi ve daha hızlı indexlenmesi sağlanmaktadır. Ziyaretçinin IP si, işletim sistemi çeşitliliği (mobil masaüstü tablet linux windows mac Android Ois gibi) browser çeşitliliği (firefox , chrome, opera , explorer gibi), Ziyaret süresi ve kaç sayfa gezdiği gibi konular kelime araması eksiğini bir çok alanda tamamlamaktadır.

Tabi olay sadece Ziyaretçi değil sitenize eklediğiniz yeni sayfalar ve paylaşımlar veya etkileşimler de gereklidir. Ziyaretçi satın almak sitenizi yükseltir, ama diğer eksiklerinizi (domain puanı, dizin puanı, seo ile ilgili güncellemeler, içerik güncellemeleri, sosyal etkileşim, sitenizde işe yarar kopya olmayan içerik barındırma gibi )de tamamlamanız şartı ile. Doğru ve sistemli bir çalışma ile yükselirsiniz. Eğer sadece Ziyaretçi alıp oturup beklerseniz bir yere kadar gider sonra takılırsınız.

Arama Motoru Ziyaretçi Trafiği

Google , bing, yandex, yahoo, yaani vb 570 arama motorundan herhangi birinden veya birkaçından kullanıcıların sizin istediğiniz kelime veya kelimeleri aratarak sitenize girmesi ile oluşan trafik çeşididir.

Arama Motoru Ziyaretçi Trafiği hizmetimiz : İstediğiniz arama motorundan istediğiniz kelime ile Ziyaretçi sağlayabiliriz. Bu konu yukarıda anlattığımız konudur. Google ve Bing için Tavsiye etmeyiz, ama isteyen olursa da geri çevirmeyiz. Diğer arama motorları bu kadar gelişmiş olmadığı için bir çoğunda halen işe yaramaktadır. Özellikle de yurt dışında bir çok ülke kendi arama motorlarını kullandığı için yurt dışında daha etkilidir.

Doğrudan Ziyaretçi Trafiği

Kullanıcıların sitenizin ismini browser a yazarak (kısayol oluşturarak veya sık kullanılanlara ekleyerek de olabilir) girdiği durumlardır.Doğrudan Trafik hizmetimizde diğer eklentilerimiz ile(Ziyaretçi özelllikleri ve çeşitliliği) istediğiniz kadar doğrudan trafik sağlayabiliriz.

Sosyal Medya Ziyaretçi Trafiği

Sitenizin linkini sosyal medya sayfalarında paylaştığınızda Ziyaretçilerin bu linklere tıklayarak sitenize yönlenmeleridir. Bir nevi referans trafiğe benzer bir işlemdir.

Sosyal Medya Trafiği hizmetimizde sitenizin bağlı olduğu sosyal medya sayfalarınızdan veya rakiplerinizin sosyal medya sayfalarından veya direk sosyal medya ana sayfalarından sosyal medya Ziyaretçi trafiği sağlıyoruz.

Referans Ziyaretçi Trafiği

Diğer sitelerde bulunan backlinklerinizden veya reklam linklerinizden tıklanarak sitenize gelen Ziyaretçi çeşididir. Yani Ziyaretçi önce farklı bir siteye girer oradan sizin sitenize giriş yapar. Bu trafiğin avantajı bir nevi rakiplerinizden size yönlenen puan kazandırmak. arama motorlarınca anlamı diğer siteyi beğenmedi oradan sizin sitenize geldi gibi algılanabilir.

Referans Trafik hizmetimiz ile istediğiniz web sitesinden veya rakiplerinize ait sitelerden web sitenize referans trafik sağlıyoruz.

Masaüstü Ziyaretçi Trafiği

Masaüstü işletim sistemine sahip bilgilsayarlar ile yukarıda belirtilen özelliklerde web sitenize giren Ziyaretçi trafiğidir.Masaüstü Ziyaretçi Trafiği hizmetimiz ile Ziyaretçiler (windows, linux, MAC varsa istediğiniz daha farklı işletim sistemi ve değişik browserlar ile )sitenize giriş yapar 5 dk dan uzun süre sitenizde değişik sayfalarda gezinir.

Mobil Ziyaretçi Trafiği

Mobil işletim sistemlerine sahip telefonlardan (Android , Ois varsa istediğiniz daha farklı işletim sistemleri ile) yukarıdaki özelliklerde web sitenizi veya sitenizin mobil sayfalarına giriş yapan ve sitenizde gezen Ziyaretçi trafiğidir.

Mobil Ziyaretçi Trafiği Hizmetimiz ile Mobil işletim sistemi ve değişik mobil browserlar ile sitenize veya sitenizin mobil sayfasına giren Ziyaretçiler 5 dk dan fazla sitenize kalır değişik sayfalarda gezerler.

Tablet Ziyaretçi Trafiği

Web sitenize veya sitenizin mobil sayfasına tablet ile giriş yapıp gezen Ziyaretçi çeşididir.

Tablet Ziyaretçi Trafiği hizmetimiz ile farklı tablet işletim sistemi ve farklı browserlar ile giriş yapan Ziyaretçiler 5 dk dan fazla sitenizde kalır ve değişik sayfaları gezerler.

Ziyaretçide Browser Çeşitliliği

Sitenize giriş yapan Ziyaretçilerin ziyaretlerini hangi browser ile yaptığı da çok önemlidir. Masaüstü , mobil ve tablet Ziyaretçilerinin farklı browser sürümleri vardır. Arama motorları ve analiz sistemleri bu bilgileri de toplar.

Browser Çeşitliliği hizmetimiz ile 500 den fazla browser sürümü çeşidi ile giriş yapan Ziyaretçilerinizi çeşitlendiriyoruz. Hatta isterseniz browser sayısını artırabilmeniz için sisteme browser ekleme yapabilirsiniz. Bunun için de altyapı sağlıyoruz.

Ziyaretçi İşletim sistemi çeşitliliği

Masaüstü mobil veya tablet lerde bir çok işletim sistemi çeşidi bulunmaktadır. Tüm Ziyaretçilerinizin sadece windows kullanıcısı olamayacağı gerçeğini göz önüne alarak Ziyaretçi çeşitliliği açısından önemli bir konudur.Hizmetimizde İşletim sistemi çeşitliliği sağlayarak Ziyaretçi kalitesini en üst seviyede tutuyoruz.

Ziyaretçi Sayfa Oturum süresi

Sayfa Oturum süresi bir Ziyaretçinin sitenizde kaç dakika durduğunu gösterir. Sitenizde kadar fazla zaman geziyorsa içeriğinizi ve sitenizi o kadar beğendiği anlamına gelir. Bu da sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir etkendir.Ziyaretçi hizmetimiz içerisinde önemli özelliklerden birisi de bu dur. Giriş yapan Ziyaretçiler her defasında aynı sayfaları gezerek kısır bir döngü yaratmazlar. Her kullanıcı sitenizde farklı sayfalarda farklı sürelerde gezer.

Web siteleri için Tavsiye ettiğimiz sayfa oturum oranı en az 5 ve üzeri dir. Bu ayarı müşterimizin isteği doğrultusunda ayarlayabiliriz. Burada etkilenen konu ise ziyaret sayısıdır. Örneği günde 100.000 kullanıcı 2 sayfa geziyorsa. aynı oranda ayarlanan bir sistemde 10.000 kullanıcı 10 sayfa gezer, bu durum ziyaret sayısı çok olup sayfa oturum oranı az olan siteden daha avantajlı sonuçlar sağlar.

Ziyaretçi Hemen çıkma oranı

Web sitenize giriş yapan Ziyaretçilerin sitenize girip çıktıkları süreyi ve tekrar sitenizi aynı gün içerisinde tekrar ziyaret etmesi ile süre ve sayfa oturum oranının belirmenmesinden oluşur. Kısaca sitenize giriş yapıldıktan sonra ne kadar geç çıkış yapılırsa o kadar iyidir.% 30 un altında hemen çıkma oranları ile en kaliteli Ziyaretçi özelliklerini sağlıyoruz.

Ziyaretçi Sayfa / Oturum

Sayfa Oturum bir Ziyaretçinin sitenize girdiği andan çıktığı zamana kadar kaç sayfayı dolaştığını gösterir. Sitenizde ne kadar sayfa gezerse o kadar ilgi çekici konu ve içerik olduğunu varsayabiliriz. Bu da sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir etkendir.

Ziyaretçi hizmetlerimizde ziyaretlerin sayfa / oturum oranları müşteri isteğine göre ayarlanabilir. sayfa oturum oranı 2 den 20 ye kadar ayarlanabilir. not : Tek sistem kullananlar için sayfa oturum oranı ne kadar yükselirse Ziyaretçi sayısı o oranda azalır. Artırmanın yolu ek sistem kiralamaktır.

Ziyaretçi Tekil IP ve kullanıcı

Tekil IP ler Ziyaretçi sayısını belirler. Son zamanlarda DNS değiştiricilerin de devreye girmesi ile web siteleri konum bilgisini tarayıcılardan aktarsalar da IP ile konum olayından google bile vazgeçti. Doğrudan IP veya DNS çeşitliliğini tekil Ziyaretçi sayısı ile birleştirdi.

Tekil IP ve DNS ile Ziyaretçi hizmetimiz ile özellik durumuna göre günlük 500 ile 2.000.000 kullanıcı yı sitenize yönlendirecek kapasiteye sahibiz.


Organik Tekil Hit Paketleri

İŞLEMCİ ve BANT KULLANMAYAN, EKONOMİK %100 Türkiye Organik Tekil Hit Paketleri.

Site içi reklamlara zarar vermez. Hostign işlemci ve bant yükü kullanmaz, direk google analystic raporlarınızdan takip edebilirsiniz.

TEK SİTE için kullanabileceğiniz EKONOMİK tekil hit paketleridir. İstediğiniz lokasonda (dünya geneli şehir veya ülke seçebileceğiniz özellikte) Tekil hit paketlerini alıp tek seferde kullanabilirsiniz. Organik Hit : Mobil, Masaüstü, Tablet girişleri ile , arama motoru, referans, sosyal medya, ziyaretler olarak gönderilir. %100 Türkiye Çoklu tekil ip , 2 - 4 arası Ortalama Sayfa / Oturum, 1 - 2 dk Ortalama Ziyaret süresi olarak gönderilmektedir. Dilerseniz bu oranları istediğiniz gibi yükseltebiliriz. Süre ve sayfa oturumlar 10 dk veya 15 sayfa oturum gönderilebilir.

HitEKONOMİK Tekil Hit PaketleriFiyat
1KWeb sitenize 1.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi10₺
5KWeb sitenize 5.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi25₺
10KWeb sitenize 10.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi40₺
20KWeb sitenize 20.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi50₺
30KWeb sitenize 30.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi60₺
60KWeb sitenize 60.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi114₺
100KWeb sitenize 100.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi180₺
150KWeb sitenize 150.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi255₺
250KWeb sitenize 250.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi400₺
500KWeb sitenize 500.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi750₺
750KWeb sitenize 750.000 Türkiye Organik Tekil Hit Paketi1050₺
1MilyonWeb sitenize 1 Milyon Türkiye Organik Tekil Hit Paketi1300₺
2MilyonWeb sitenize 2 Milyon Türkiye Organik Tekil Hit Paketi2400₺
3MilyonWeb sitenize 3 Milyon Türkiye Organik Tekil Hit Paketi3500₺
4MilyonWeb sitenize 4 Milyon Türkiye Organik Tekil Hit Paketi4500₺
5MilyonWeb sitenize 5 Milyon Türkiye Organik Tekil Hit Paketi6000₺

Türkiye tekil hit paketlerinde ziyaretçiler değişken-belirli sayfalarda işlem yaparlar. Ekonomik paketler ziyaret sayıları baz alarak hazırlanmış, web sitenizin hosting işlemlerini zorlamadan trafiğini ve grafiğini artırmak için kullanılır. Organik Tekil Hit Paketleri Fiyatları Türk Lirası olarak belirlenmiştir.


Reklam TIKLAMALI Organik Tekil Ziyaretçi Paketleri

İŞLEMCİ ve BANT KULLANAN, Reklam gösterimi ve TIKLAMASI olan, PROFESYONEL %100 Türkiye ve/veya Dünya karma Organik Tekil Ziyaretçi Paketleri.

Alexa Sıralaması Yükseltir, Google Sıralaması Yükseltir, webmaster araçlarında aramaları yükseltir, google reklam gösterimi ve tıklama içerir.

TEK SİTE için kullanabileceğiniz PROFESYONEL tekil Ziyaretçi paketleridir. Ziyaretçi paketlerini aylık kullanabilirsiniz. Organik Ziyaretler : Mobil, Masaüstü, Tablet girişleri ile , arama motoru, referans, sosyal medya, doğrudan ziyaretler olarak gönderilir. %100 Türkiye Çoklu tekil ip , 1 - 3 arası Ortalama Sayfa / Oturum, 1 - 2 dk Ortalama Ziyaret süresi olarak gönderilmektedir.

Google reklam gösterimi ve reklam tıklama içermektedir. Reklam tıklama gelirinizi artırır

ARAMA Trafiğinizi artırır. google da kelime arama trafiği içerir. Kelimelerin arama hacmini webmaster araçlarında görürsünüz.

ZiyaretçiPROFESYONEL Tekil Ziyaretçi PaketleriFiyat
10KWeb sitenize 10 Bin Organik - Hit Tekil Ziyaretçi Paketleri5500₺
25KWeb sitenize 25 Bin Organik - Hit Tekil Ziyaretçi Paketleri9500₺
50KWeb sitenize 50 Bin Organik - Hit Tekil Ziyaretçi Paketleri12000₺
100KWeb sitenize 100 Bin - Hit Tekil Ziyaretçi Paketleri17500₺
200KWeb sitenize 200 Bin Organik - Hit Tekil Ziyaretçi Paketleri25.000₺

Profesyonel web site trafiğinde ziyaretçiler, belirlenmiş veya farklı sayfalardan siteye giriş yaparlar. Sabit veya belirlediğiniz linkle tıklayarak veya isterseniz rastgele farklı linklere tıklamalar yaparlar. Site içerisinde gezen ziyaretçiler rastgele sayfalara tıklayıp farklı sürelerde sayfada bekler. Ziyaretçilerin bir bölümü google ve bing arama motorundan arama sonucu siteye girer, site içinde farklı zamanlarda google reklamlarına tıklar ve tıklama gelirinizi artırır. Tüm ziyaretçiler reklam gösterimini artırır. Profesyonel Organik Tekil Ziyaretçi Paketleri Fiyatları Türk Lirası olarak belirlenmiştir.