Alexa Türkiye Sıralaması ilk 100 Paketi

  • Ürün Kodu : Alexa TR-100
  • Fiyat : 8000 ₺
  • Adet : 1
  • Alım ( Hizmet Süresi ) : Tek Seferlik
  • Tarih : 2022-01-27 23:20:57
  • Hit : 3373

Yukseltme Hizmeti : Web sitenizin alexa Türkiye sıralamasında ilk 100 içinde olmasını istiyorsanız, bu hizmet tam size göre. İlk 100 e girene kadar başka ödeme yapmazsınız. Alexa Türkiye Top 100 sıralaması için hizmet detaylarını inceleyin.

Web site sahiplerinin reklam alması için, alexa sıralaması önemlidir. İster puan destekli, isterseniz zamanla kendi çabalarınızla sıralamaya girmiş olun, siteniz olumlu bir şekilde etkilenir. Alexa sıralama paketleri sitenizin ihtiyacı olan puanları ve değerleri daha hızlı almanızı, daha kısa zamanda ilerlemenizi sağlar.

Web sitenizde yayınladığınız içerikler hızlı bir şekilde arama motorlarında indexlenmeye başlar. Botlar sitenize daha sık uğrar ve sorgu siteleri web sitenizi otomatik algılamaya başlar.

Alexa da sıralama yükselten en önemli etken tekil ziyaret sayısı ve kalitesidir. 2 farklı sistem ile gerekli kalitede ve sayıda ziyaretçi sitenize gönderilir.

Farklı ip lerden giren ziyaretçiler farklı sayfalarda ve farklı sürelerde gezerek sayfa değerlerinizi artırır. Ortalama süre, sayfa oturum ve hemen çıkma oranlarınızı en doğru ortalamada tutarak sitenizin n hızlı tepkiyi almasını sağlayalım.

Benzer site özelllik kopası ile ziyaretçilerde farklılık ve özelliklerde çeşitlilik sağlayalım. Alexa da ilk 500 de olan sitelerin ziyaret özellikleri (browser , işletim sistemi, kayıtlı kullanıcı gibi. ) ile sitenize giriş yapan ziyaretçiler ile sitenizin başarı oranını yükseltelim.

Organik ziyaretçi hizmetlerinin yanında, web sitenizin ihtiyacı olan sorgu dizin işlemleri düzenli olarak tarafımızdan yapılır. Ayrıca işlemler sosyal medya puan desteği ile de güçlendirilir. Sosyal medya hizmeti kapsamında, beğeni, paylaşım ve yorum işlemleri de bulunmaktadır.

Alexa TR-100 Hizmet paketini aldığınızda, siteniz Türkiye sıralamasına girene kadar başka ödeme yapmazsınız.

Alexa Türkiye 100 sıralamasına girdiğinizde, sitenizin kategori ve domain puanı hızla yükselir. Bunun en önemli sebebi , alexa web sitesini takip eden bir çok bot olmasıdır. Yani alexa size doğrudan değil dolaylı bir şekilde yardımcı olmuş olur. Sitenize doğrudan faydası ise reklam verenlerin artması ve sitenizin maddi değerini belirlemeniz konusunda fayda sağlar. Siteniz sıralamada kalmaya devam etmesi ise sürekli sitenizin değerini üst sıralara çıkarır.

Alexa TR-100 paketi ile, Türkiye top 100 sıralamasında yerinizi alın. Taahhüdümüzü yerine getiremezsek ÖDEMENİZ Geri İADE GARANTİLİDİR.

Alexa ilk 100 e girdikten sonra orada kalmak veya işlemleri devam ettirmek için AYLIK ÖDEME İLE DEVAM edebilirsiniz.

Alexa paketi hakkında soru cevapları incelemenizi tavsiye ederiz. Başka sorularınız var ise whatsapp hattından bilgi ve destek alabilirsiniz.

Konu Twitter da


Alexa Türkiye Sıralamasında ilk 100 e Girme Paketi - Alexa TR 100

Alexa Türkiye Sıralamasında ilk 100 e girme paketi. Alexa TR-100 ile Türkiye'de ilk 100 e girmeniz için gerekli işlemleri yapalım. Alexa top 100.

Alexa Türkiye ilk 100, Alexa Türkiye sıralaması, alexa yükseltme, alexa düşürme, Alexa TR-100, garantili alexa paketi, alexa sıralama paketleri, Alexa top 100, alexa sıralama yükseltme, alexa sıralama düşürme, uygun fiyatlı alexa hizmeti,

- Web sitemin adı veya kategorisi önemli mi ?
+ Siteniz hangi kategoride, isimle veya uzantıda olursa olsun, tüm siteler için çalışma yapabiliriz.

- Alexa Çalışmaları Neleri Kapsar ?
+ Alexa yükseltme çalışmaları düzenli olarak ; değerleri yüksek günlük organik tekil ziyaretçi, sorgu dizin ekleme işlemleri, sosyal medya desteği, genel seo danışmanlık hizmetlerini kapsar.

- Web sitem yeni olduğundan ilk 100 e girebilir mi ?
+ Evet tarafımızdan yapılan işlemler sitenizi hızlı bir şekilde yükseltir. Sizin yapmanız gereken, sitenizin içeriklerini artırmanız, içeriklerinizi güncel ve özgün tutmanızdır.

- İlk ödemeyi yaptıktan sonra aşamalar nelerdir ?
+ ilk günden itibaren, hızlı bir şekilde ziyaretçi ve sosyal medya desteği işlemleri başlar. Ardından sitenizin altyapısı ve içeriği incelenir. Siteniz bir taraftan yükselirken, diğer yandan seo puan sistemi ile desteklenerek ilerleme hızınız artırılır. Sitenizin altyapısı veya içerik ile ilgili varsa eksikleri tarafınıza bildirilir. İşlemler tarafımızdan düzenli olarak takip edilir.

- Başka ödeme yapmam gerekir mi ?
+ Hizmet bedeli hariç sıralamaya girene kadar başka bir ödeme yapmazsınız. Alexa Türkiye sıralamasında hedef aralığa girdiğinizde, işlemlere devam etmek isterseniz hizmet bedelini aylık olarak ödemeye devam edebilirsiniz. 3 gün içinde ödeme yapmamanız durumunda işlemler otomatik olarak durdurulur.

- Sıralamada kalmak istersem ne yapmam gerek ?
+ Sıralamada kalmak, sitenizin değerlerine bağlıdır. Paket hizmetini almaya devam ederek sitenizin değerlerini yüksek tutabilirsiniz.

- Sıralamaya girince paket almasam ne olur ?
+ Siteniz o ana kadar toladığı değerler ile devam eder. Eğer siteniz sıralamada kalacak kadar puanı doğal olarak topluyorsa paket almamanız sorun olmaz. Siteniz güncel durumu ile yeterli puanı toplayamıyorsa, geriye doğru gidecektir.

- Ne kadar zamanda Alexa da sıralamaya girerim ?
+ Sitenizin mevcut durumuna göre ORTALAMA 30 - 70 gün arasında sıralamaya girer.

- Sıralamaya giremezsem ne olur ?
+ 100. gün ara kademe sıralamasına (500-1000) giremezseniz, hedefinize yaklaşamadığınızı düşünürseniz, hizmetin sitenize faydası olmadığını düşünürseniz, veya diğer seçenekleriniz;

NOT : Sayfa sayınız 1000 üzeri, hosting kapasiteniz günlük tekil İP leri taşımaya yeterli olması (Günlük 100K Tekil İP ) gerekmektedir. Bazı siteler altyapılarından kaynaklı olarak 2-6 hafta arası gecikme ile ilerler. Bazı durumlarda gecikme web sitesi altyapısından kaynaklı olduğu için geri iade süreci 100 gündür. Bu sebeple 100. gün belirlenen hedefe girmemişse EKSİKSİZ İADE talep edebilirsiniz. Belirtilen ara KADEME ilerleme durumu sizi tatmin etmemişse veya KISMİ (%50) geri iade talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumlarda iadeleriniz yapılır.

Eğer sitenizde içerik yetersizliği varsa veya hosting kapasiteniz bu şartları sağlamıyorsa daha düşük bir paket almanızı tavsiye ederiz.

Örnek : Hizmet başlangıcında Türkiye sıralamasında bile değilken, 90 iş günü dolduğunda ALEXA Türkiye de ilk 500 ile 1000 kademesine girmemesi durumunda, hizmeti devam ettirmek istemezseniz, çalışmaları durdurup geri ödeme iadesi isteyebilirsiniz. * ÖDEMENİZ EKSİKSİZ GERİ İADE EDİLİR.

Örnek : Hosting, bant, kullandığınız yazılım veya güncellemelerinizden kaynaklı olarak siteniz kapalı kalırsa. Kapalı kalma süresinin 2 katı süreye eklenir. 4 günden fazla veya 2 aylık süre içinde 2 kez kapanan veya ulaşılamayan siteler için geri iade talep edilmez. Bunun sebebi siteniz üzerinde ilk günden itibaren yapılan işlemlerin yoğunluğudur. Sitenizin kapalı kalması durumunda hedeflere daha geç sürede ulaşılır. Eksiklerinizi giderip işlemlere devam etmenizi tavsiye ederiz. Siz sitenizin eksiklerini tamamladıktan sonra, sitenizin başarılı sonuca ulaşması için biz işlemlerimizi yapmaya yeniden başlarız. Herhangi bir üret talep etmeyiz, hizmeti ilk defa alıyormuşunuz gibi işlemlerimizi düzenli olarak yaparız. Siteniz geri iade kapsamından çıkar.

Örnek : Web siteniz iki ay içinde herhangi bir sebepten 3 kez kapalı kaldığında, Bizden kaynaklı bir sorun olmadığı için geri ödeme yapılmaz.

- Geri iade süreci nasıl işler ?
+ Geri iade şartları kapsamında iade kararı alınmışsa, takip eden ay içerisinde çalışma saatleri arasında ödemeniz İADE EDİLİR. Siteniz ile ilgili artık hiç bir şekilde işlem yapılmaz.

- Geri iade almıştım, ama şimdi yeniden çalışmak istiyorum, ne yapmalıyım ?
+ Geri iade almış olmanız durumunda kaynaklanan eksikler veya hatalar bizim tarafımızdan kaynaklanmış ise; sizden hiç bir ödeme almadan aynı sıralamaya gelene kadar işlemlerinizi yaparız. Sitenizin kapalı kalması veya altyapı sorunlarından kaynaklı olarak TAM veya KISMİ geri ödeme almışsanız, hizmet bedeli ödemeniz gerekmektedir.

- Web sitem ile ilgili GERİ İADE ALMIŞTIM, ama şimdi Farklı bir Domain (alanadı) ile hizmet almak istiyorum, ne yapmalıyım ?
+ Farklı web sitesi farklı ve yeni bir hizmet başlangıcıdır. Bunun için yeni hizmet paketi almanız gereklidir.

- İşlemler başladıktan sonra Domain (alanadı) değişikliği yapılabilir miyim ?
+ Hayır. Siparişiniz itibari ile tüm işlemler başladığı için, Alan adınızı değiştirmek isterseniz yeni bir hizmet satın almanız gerekir.