2022-05-20 10:02:18

4421

Bu sayfaya reklam verebilir veya sitenizde ilgili bağlantının linkini eklebilirsiniz. Sayfanın altında bulunan whatsapp danışma hattından bilgi alabilirsiniz.

Alçıpan Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Alçıpan Ofis Bölme Duvar Sistemleri hakkında bilgilendirme. Ofis bölme duvar sistemlerinin faydaları, kullanılan malzemeler aksesuar ve profiller nelerdir. Sizler için alçıpan ofis bölme duvar sistemleri makalemizde kısa bilgilendirmeler yaptık.

  • Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan Ofis Bölme Duvar Sistemleri Detaylar

Alçıpan Ofis Bölme Duvar Sistemleri
Ofis Bölme Duvar Sistemleri
Ofis bölme duvar sistemleri alüminyum sistemlerden yapılmıştır. Bu yüzden binaya yük olmaz , yangına dayanıklı e1 belgesine sahiptir. Ofis bölme duvar sistemlerini yaparken herhangi bir ruhsat almaya gerek yoktur. Aynı zaman da mevcut projeyi değiştirmeye de gerek yoktur.
Ofisler için en ideal sistemdir ve ofisin ömrünü uzatır ekstra işler için zaman kaybı olmaz. Kalınlık olarak 80 cm dir ve yer kaplamaz. Çift taraflı olan camlar 4mm olduğundan ısı kaybı ya da ses kaybı olmaz.


Alçıpan Bölme Duvar
Bölme duvar geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir. Evinize , Ofisinize , yaşam ve çalışma alanlarınızda isteğinize uygun Alçıpan bölme duvar sistemleri yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Alçıpan Nedir ? : Ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Neden Alçıpan ?
* PH değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez.
* Yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5 cm genişliğindeki en basit alçıpan duvar, yangına 30 dk. dayanıklıdır
* Esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz.
* Hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.
* Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar ve eviniz nefes alır. İçerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.
* Yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.
* Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.
* Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz


Alçıpan Sistemleri Aksesuar ve Profilleri
- Askı Teli
- Taşıyıcı Tel
- Askı Şeridi
- Çiftli Yay
- Kelebek
- Telli Yay
- C Tipi Askı Maşası
- Çapa Tipi Askı Maşası
- C Askı
- TC Profil Bağlantı Elemanı Tip 1
- TC Profil Bağlantı Elemanı Tip 2
- Ekleme Parçası
- Klips
- Klips Kenetleme
- Agraf
- Askı Papucu
- Somun-Pul-Vida
- 8 lik TİJ
- Borazan Vida
- Borkof Vida
- Ağaç Vidası
- Dübel-Pul-Vida
- Derz Bantı
- İç Köşe Bantı
- Akustik Bant
- Özel İmalat Profil Kesme Makası

Alçıpan Sistem Profilleri
- Tavan U Profili
- Tavan C Profili
- Duvar U Profili
- Duvar C Profili
- Artform
- L Köşebent
- Taşıyıcı Profil
- Delikli Köşebent

Alçıpan Ofis Bölme Duvar Sistemleri : Alçıpan Ofis Bölme Duvar Sistemleri hakkında bilgilendirme sayfası. Alçıpan Nedir ? Neden Alçıpan ? Nedir , nasıl yapılır, gerekli malzemeler neler


Alçıpan Ofis Bölme Duvar Sistemleri, Ofis Bölme Duvar Sistemleri, Alçıpan Bölme Duvar, Alçıpan Nedir ?, Neden Alçıpan ? , Alçıpan Sistemleri Aksesuar ve Profilleri, Alçıpan Sistem Profilleri , asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ,