2022-01-28 07:04:43

13869

Bu sayfaya reklam verebilir veya sitenizde ilgili bağlantının linkini eklebilirsiniz. Sayfanın altında bulunan whatsapp danışma hattından bilgi alabilirsiniz.

Farmasi Katalogu - Farmasi Üye Kayıt Giriş

Farmasi katalogu hakkında bilgilendirmelere yer verilmiştir. Farmasi katalogu ocak şubat mart nisan mayıs haziran temmuz ağustos eylül ekim kasım aralık ayalarında güncel yayınlanan sayfa linkine farmasi resmine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • Farmasi katalog, farmasi ürünlerini satın almak , farmasi ürün danışmanlığı, farmasi ürün temsilciliği, farmasi ürünlerini satarak para kazanma gibi konularda bilgilendirme. Farmasi ye nasıl üye kaydı yapılır satışlardan nasıl gelir elde edilir.

Farmasi Katalogu - Farmasi Üye Kayıt Giriş Detaylar

Farmasi Hakkında bilgi
Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında sağlık sektöründe ilaç ve ham madde üretimi amacıyla kurulmuş bir firmadır. 1985 yılında kozmetik alanına adım atmıştır. Sağlık sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde kısa zamanda kişisel bakım ürünleri ve parfüm sektöründe başarılı bir çıkış yakalamıştır. 1995 yılında da bebek bakım ürünleri üretmeye başlamıştır. Dünya üzerinde 119 ülkeye ihracata yapan firma Farmasi markası adı altında dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Farmasi kozmetik bin tok kapasiteli kendi tesislerinde kozmetik ürünleri üretmektedir. Ayrıca, zincir mağaza ve marketler için Private Label çözümler sunmaktadır. Ürünlerini doğrudan pazarlama tekniği ile satan firmanın dünya genelinde 350 binden fazla satış danışmanı vardır.
Farmasi İle Çalışmak
Farmasi’ye Üye olarak hem benzersiz kampanyalardan yararlanır, hem de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. %100 Türk Malı ve Helal sertifikalı Farmasi, Türkiye’de lider konumdadır.
Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Farmasi işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış. Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.
Farmasi’nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer ve güncel moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de akımların takipçisi olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik
Farmasi üye olmak çok kolay. İletişim ve kargo bilgileriniz ile doğrudan üyelik yapabilirsiniz. Farmasi üyelik sistemi aldığınız ürünlerin sizlere gönderilebilmesi için gereklidir.
Farmasi Temsilcilik
Farmasi üyeliği olan her kez aynı zamanda farmasi temsilcisi olabilir. Farmasi Danışmanı olmak için ad soyad, doğum tarihi (gün/ay/yıl), TC kimlik numarasının doğru olarak girilmesi zorunludur. Tabi bu bilgilerin kaydı için doğrudan temsilci ile görüşmeniz daha garantilidir.
Farmasi Danışmanı nedir ?
FARMASİ firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes danışman olarak kabul edilmektedir.
Farmasi Sponsoru nedir ?
FARMASİ’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur.
FARMASİ Danışmanı veya Sponsoru olmak için gereken şartlar nelerdir ?
18 yaşını doldurmuş TC kimlik numarası olan herkes FARMASİ danışmanı veya sponsoru olabilir.
Kendi alt ekibimi oluşturabilir miyim ? Danışman ekleyebilir miyim ? nasıl ekleyebilirim ?
Evet kendi üyeliğinizin altında alt ekiplerinizi oluşturabilir, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Farmasi Katalogu - Farmasi Üye Kayıt Giriş : farmasi katalogu farmasi üyelik sistemi danışmanlık müşteri temsilciliği farmasi üye kayıt farmasi üye giriş farmasi hakkında bilgilendirme soru cevap


farmasi katalogu, farmasi üye kayıt, farmasi üye giriş, farmasi hakkında, farmasi müşteri temsilciliği, farmasi danışmanlık, farmasi ile para kazanmak, farmasi telefonları, farmasi ürünleri, farmasi, üyelik, kayıt, farmasi nasıl çalışır, farmasi ne kadar,