2022-05-20 15:18:03

4623

Bu sayfaya reklam verebilir veya sitenizde ilgili bağlantının linkini eklebilirsiniz. Sayfanın altında bulunan whatsapp danışma hattından bilgi alabilirsiniz.

Farmasi Mart Kataloğu 2019

Farmasi Mart Kataloğu 2019 ön incelemesine yer verdiğimiz sayfamızda, indirimli makyaj ürünleri, bitkisel bakım ürünleri. Farmasi Rüya Motto Reina Glamorous Bıanca Bonjour Cheslovakia EDP Kadın Parfümü ürünleri fiyatları bulunmaktadır.

  • Farmasi Mart Kataloğu 2019 ürünleri incelemesi ; Kadın Parfümü Rüya, Motto, Glamorous, Reina, Bıanca, Bonjour, Cheslovakia, parlak likit ruj, indirimli makyaj ürünleri , bitkisel bakım ürünleri.

Farmasi Mart Kataloğu 2019 Detaylar

8 Mart Dünya Kadınlar Gününün, Mart ayı Farmasi kataloğuna yansıdığı birbirinden güzel ürünler ve kampanyalarda olan indirimlerle fark ediliyor. Birçok kişisel bakım ürünleri, makyaj malzemesi, takviye edici gıdalar ve temizlik ürünleri bulunan Farmasi her bütçeye hitap eden ve çokça tercih edilen markalardan biri olmuştur. Tamamen doğal ve bitkisel bileşenlerden oluşan ürünleriyle Mart ayı Farmasi kataloğu sürprizlerle doludur. Her zevke ve ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunduğu Farmasi mart kataloğu yayınlanmıştır. Farmasi severlerin birçok ürünü görmek için Mart ayı Farmasi kataloğunu incelemeleri gerekir.
Farmasi Mart Kataloğu İndirimleri ve Fırsatları
Çoğunlukla bayansal ihtiyaçlara yönelik ürünleri bulunan farmasi, bu ayda kadınlara ne kadar değer verdiğini göstererek birçok üründe indirim yapmıştır. Dünya kadınlar günü indirimleriyle farmasi mart ayı indirimleri ve fırsatları parfüm, temizlik ürünleri ve makyaj malzemelerindeki indirimleriyle harikalar yaratmıştır.
2019 Farmasi Mart Ayı İndirimli Parfümleri
Farmasinin eşsiz kokulu parfümleri bu ay %50 den başlayan inanılmaz indirimlerle kalıcı parfüm seven bayanları beklemektedir.

Farmasi Mart Kataloğu 2019
Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü; çiçeksi ve oryantal kokular içeren Farmasi Rüya kadın parfümü bu ay %55 indirimle 50ml’lik şişesinde sadece 49,99 tl’dir.
Farmasi Motto EDP Kadın Parfümü; çiçeksi ve oryantal kokularıyla mandalina, yasemin ve gardenya ferahlığıyla en çok tercih edilen farmasi kadın parfümleri arasındadır.
2019 mart ayı kataloğunda %55 indirimde olan 50ml Farmasi Motto yanında 110 ml motto vücut losyonuyla sadece 54,99 tl’dir.
Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü; glamorous 50 ml kadın parfümü %50 lik indirimle mart ayı kataloğunda bergamot ve çiçek kokusu tutkunlarını beklemektedir. Üstelik 63,99 tl fiyatıyla indirimde olan glamorous parfümün yanında 100 ml glamorous vücut losyonu hediyedir.
Farmasi Reina EDP Kadın Parfümü; portakal çiçeğinin müge çiçeği ve gül kokusuyla buluştuğu farmasi Reina mart ayı kataloğunda %60 a varan indirimli fiyatıyla ve yanında 100 ml lik vücut losyonu hediyesiyle sadece 54,99 tl’dir.
Farmasi Bıanca EDP Kadın Parfümü; zambak ve beyaz çiçeklerin tende hissedilecek hafif kokusuyla bayanları kendisine çeken Farmasi Bıance 55 ml mart ayı kataloğuna özel %50 indirimdedir. 57,99 tl fiyatı olan parfüm, yanında bir de 100 ml bıance vücut losyonu hediyelidir.
Farmasi Bonjour EDP Kadın Parfümü; en çok tercih edilen farmasi ürünlerinden olan Bonjour bu ayki süper indirimli 25,99 tl fiyatıyla 80 ml’lik şişesin de.
Farmasi Cheslovakia EDP Kadın Parfümü; eşsiz kokusu ve indirimli fiyatıyla 80 ml’lik şişesinde sadece 25,99 tl olan cheslovakia parfüm ihtiyacı olan bayanlar için süper bir fırsattır.

2019 Farmasi Mart Ayı Saç Bakım Ürünleri
Farmasinin tamamen bitkisel olan saç bakım ürünleri mart ayı kataloğunda %60a varan indirimlerle doludur. Saç bakım ürünü ihtiyacı olan bayanların kaçırmaması gereken indirimli ürünler;
Farmasi Keratin therapy onarıcı saç bakım ürünleri; içerdiği keratin özelliği ve mükemmel kokusuyla keratin therapy 400ml şampuan ve 115 ml’lik keratin therapy onarıcı ekspres saç sprey ikisi bir arada %60 varan indirimli fiyatıyla sadece 37.99 tl’dir.
Farmasi mart ayı kataloğu saç tarakları; kolay tarama özelliğine sahip kaliteli yapısıyla farmasi tarakları 2019 Mart ayı farmasi kataloğunda 3 farklı çeşidi ve indirimli fiyatlarıyla yerini almıştır.13,99 tl olan kolay tarama özelliği olan oval saç tarağı uzun süre kullanılabilecek yapıdadır. 12.99 tl olan delikli saç fırçası kıvırcık saçları kolayca tarayacak şekilde tasarlanmıştır. Farmasi kataloğunda yer alan diğer tarak modeli de aynalı, açılıp kapanabilen ve çantalarda taşınacak kadar kibar boyutta olan fırçalı taraktır fiyatı 9,99 tl’dir.
2019 Mart Ayı Farmasi İndirimli Makyaj Ürünleri
2019 Mart ayı Farmasi katalog yine mükemmel makyaj malzemesi indirimleriyle kapış kapış edilecek indirimlerle katalogdaki yerini almıştır. Özellikle ruj, göz kalemi ve maskaralarda olan harika indirimler kaçırılmayacak kadar güzel ve uygun fiyatlarla 2019 mart ayı kataloğunda.
Farmasi ZEN maskara; son zamanlarda bayanlar arasında ve kozmetikle ilgilenen kişilerin dillerinden düşüremediği harika rimel Farmasi ZEN maskara bu ayki katalogda sadece 17,99 tl’dir. Maskara seven bayanların kaçırmaması gereken indirimli fiyatıyla farmasi zen gözlere kolayca sürülen ve rahatça silinen özelliktedir.
Farmasi HIGH SHINE parlak likit ruj; dudaklarda çarpıcı bir görüntü yaratan farmasi hıgh shıne parlak likit ruj pürüzsüz kapatıcılığı, yoğun renk içeriği, yumuşak ve ipeksi görünümüyle harika bir rujdur. Ruj kullanmayı seven bayanların mutlaka tercih etmeleri gereken hıgh shıne parlak likit ruj sadece 17,99 tl fiyattadır.
Farmasi renkli göz kalemleri; birbirinden renkli ve rahat kulanım şekliyle farmasi göz kalemleri baharın yaklaşmasıyla mart ayı farmasi kataloğundaki yerini indirimli bir şekilde almıştır. Sadece 13,99 tl olan rengarenk kalemler eyelıneerler olarak da kullanılabilir. Farmasi ekspres göz kalemleri gözleri olduğundan daha güzel gösterecektir.

Farmasi Mart Kataloğu 2019 : Farmasi Mart Kataloğu 2019 ürünleri incelemesi Farmasi Rüya Motto Reina Glamorous Bıanca Bonjour Cheslovakia EDP Kadın Parfümü bitkisel vücut losyonu


Farmasi Mart Kataloğu 2019, Farmasi katalog, EDP, Kadın Parfümü, Farmasi Kadın Parfümü, Rüya, Motto, Glamorous, Reina, Bıanca, Bonjour, Cheslovakia, parlak likit ruj, hıgh shıne, indirimli makyaj ürünleri , bitkisel bakım ürünleri.