Seo Uyumlu Makale nedir ?

Web Sitesine veya Bloğunuzda bulunan içeriğin ARAMA MOTORU KURALLARINA ( Bunlar makale için özgünlük, yazım , dilbilgisi kuralları, sayfalar için sunum kurallarıdır ) uygun olması durumuna SEO uyumlu makale denir.

Siteyukseltme : 22.05.2022

Seo Uyumlu Makale Özgün içerik hizmeti

ARAMA MOTORU KURALLARINA Neden Var ? : Arama mororları zamanla ziyaretçilerine daha kaliteli hizmet sunmak için bir takım kurallar koyarak gereksiz ve ilgi çekmeyen içeriklerden kurtulma yoluna gitmişlerdir. Bir yazıda aynı konu bile ele alınsa, okuyucunun yazım ve dilbilgisi kurallarına en uygun olanını ve daha çok özgün bilgi içerenini önde çıkararak kalitesini artırma yolunu seçmiştir. İyi ki de böyle yapmıştır. İçinde hiç bilgi olmayan ve sadece kopyalama usulü ile doldurulmuş bir çok sayfa kendisine yer bulamamıştır.

Seo Uyumlu Makale Yeterli mi ?

Seo Uyumlu Makale kendi başına yeterli değildir. İçeriğin önemi kadar nasıl sunum yapıldığı da önemlidir. Makalenin siteye ve sayfaya nasıl yerleştirildiği de önemlidir. SEO uyumu OLMAYAN siteye koyduğunuz makale, UYUMLU OLAN bir siteye uygun şekilde yerleştirildiğinde 10 kat daha fazla değer kazanır.

Seo Uyumlu Makale Alırken veya Yazarken

Makale Alırken öncelikle mutlaka copya kontrolü yapmanızı tavsiye ederiz. Web sitenizin makale ihtiyacını düzenli olarak veya büyük ölümünü dışarıdan alım yoluyla karşılıyorsanız makale kontrol programı edinmenizi tavsiye ederiz. Bununla ilgili bir çok masaüstü veya online sistemler lisanslı olarak satılmaktadır. Bu programlar sadece makale kopya kontrolü değil paragraf yapılarını da kontrol ederek içeriğinizin kopya olup olmadığını büyük ölçüde anlamanızı sağlar.

Makale içerisinde bazı bölümler cümle yapısı olarak her yazarın aklından aynı şekilde geçebilir. Bir cümlenin veya yapının birebir olmasada yapı olarak kopya görünümünde olması sık karşılaşılan bir konudur. Bu bölümlerin de ayrıca kontrol edilerek kopya olmaktan çıkarılması önemlidir.

Makale Hizmeti alan abonelerimize makaleler hazırlanırken mutlaka dikkat ettiğimiz diğer özel teknik konularda vardır. O konular özel bilgi kapsamında olduğu için yazılarımızda veya içeriklerimizde paylaşamıyoruz.

SEO uyumlu makale nasıl yazılır ? nelere dikkat edilmelidir ? Makale yazarı nasıl olunur ? gibi bir çok konuda ilgili yazılarımızı SEO BLOG bölümünde bulabilir, ilgilendiğiniz başlık altında detaylarına ulaşabilirsiniz.

Seo Uyumlu Makale Fiyatları 2022

Makale yazımı konusu SEO konuları içerisinde kendi başına özel bir sektör olmuştur. SEO uyumlu makale fiyatlarımızı PAKETLER bölümünden inceleyebilirsiniz.